DOBÍRKA

V případě objednávky na dobírku Vás bude do 24 hodin kontaktovat náš pracovník s podrobnostmi ohledně dopravy. Pro komponenty s hmotností do 50 kg je dobírečné 150,- Kč. V případě objednání produktů těžších než 50 kg (základové patky, stožáry apod.) je nutné řešit dopravu na míru. Vzhledem ke stávající legislativě je možnost platby na dobírku omezena na maximálně 250 000,- vč DPH.

ZÁLOHOVÁ FAKTURA

V případě nákupu na zálohovou fakturu Vám přijde do 24 hodin připravená závazná nabídka na emailovou adresu uvedenou ve Vaší objednávce. V rámci závazné nabídky dostanete k dispozici ceny včetně slev, dodací lhůty a nabídku možností dopravy. Po odsouhlasení nabídky Vám vystavíme zálohou fakturu na 50% - 100% výsledné koncové ceny.

FAKTURA

Pokud nakupujete v rámci municipality nebo do 50 000,- bez DPH, můžete jakýkoliv nákup provést na fakturu se splatností 15-30 dnů. 

Pokud nakupujete za soukromou nebo právnickou osobu mimo municipalitu, můžete nakupovat na fakturu pokud máte s naší firmou uzavřenou rámcovou smlouvu (žádosti na obchod@sathea.cz), nebo pokud se nejedná o Váš první nákup. 

V případě nákupu na fakturu Vám přijde do 24 hodin závazná nabídka na emailovou adresu uvedenou ve Vaší objednávce. V rámci závazné nabídky dostanete k dispozici ceny včetně slev, dodací lhůty a nabídku možností dopravy. 

OBECNÉ DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE

Prosíme, respektujte nutnost připravit podmínky dopravy na míru -většina prodávaných komponent veřejného osvětlení je nadrozměrná nebo velmi těžká, což je nutné logisticky zohlednit. V ojedinělých případech může dojít vlivem dodatečných nákladů na dopravu k navýšení ceny produktu. V takovém případě je zákazník vždy informován předem. 

Dále viz Obchodní podmínky.