SATHEA VISION s.r.o.

Jsme jedinou firmou v ČR nabízející úplné portfolio služeb a produktů pro veřejné osvětlení.

Provádíme automatizované pasportizace a získáváme dotace. Vyrábíme svítidla, prodáváme a instalujeme vše, včetně stožárů, výložníků a infrastruktury. Navrhujeme osvětlovací soustavy a připravujeme projekty pro architekty. Tvoříme legislativní podklady pro státní správu.

Proč chtít právě nás?

Dokumentace a úřady. Dodáme Vám vše, od žádosti o dotaci, přes projekty infrastruktury až po složitá povolení. Celou administrativní práci na projektech pro veřejné osvětlení odvedeme za Vás. Díky automatizaci a úzké specializaci právě na problematiku zahrnující zejména LED veřejné osvětlení od nás dostanete projektovou dokumentaci s minimálními náklady.

Rychlost. Naši odborníci, ať už jde o dopravního inženýra nebo dotačního specialistu, jsou zvyklí pracovat rychle a nedělat chyby. Víme, že úspora Vašeho času je klíčová. Dlouhodobě spolupracujeme se SÚS, SFDI, ŘSD, Krajskými samosprávami, SÚ a umíme vyřizovat věci efektivně. Jako jediní v ČR také využíváme vozidlo pro pasportizaci s automatickým sběrem dat, které umí připravit přesné podklady za 10% času ruční práce.

Záruka a kvalita. Naše LED svítidla pro veřejné osvětlení jsou vyrobená v ČR, Německu, Rakousku. Svítidla jsou certifikováná v ČR na EZÚ. Vyrábíme také všechny náhradní díly. Na všechny produkty a služby dostanete min. 7 let plnou bezpodmínečnou záruku.

Reference a spokojenost. Všechny obce a města, která mají veřejné osvětlení od nás, jsou s našimi rekonstrukcemi spokojeny. Naše svítidla nesvítí do oken a neoslňují. Veřejné prostory mají krásnou noční atmosféru. Přehled referencí můžete najít zde.