DOPRAVA A DODÁNÍ OBJEDNANÉHO ZBOŽÍ

SLUŽBY

V našem e-shopu naleznete širokou škálu služeb, které se vztahují k veřejnému osvětlení. Při objednání služby je vždy nutná osobní konzultace se zákazníkem. Dodavatelem všech služeb jsme my - tedy firma SATHEA VISION s.r.o. Doprava je závislá na typu služby.

PASPORTY, PROJEKTY, POSUDKY, PLÁNY, DOKUMENTACE

Tento typ služeb je naceňován v závislosti na počtu světelných míst. Vstupní počet SM je často stanoven pouze na základě hrubého odhadu - např. během zpracovávání pasportu často dochází k nalezení nových SM v obci. Výsledná cena je pak kalkulována na základě skutečného počtu zpracovaných světelných míst.

Po objednání služby Vás kontaktuje osoba zodpovědná za tento okruh služeb s požadavkem na dodání potřebných informací a podkladů.

Dopravu zajišťuje firma SATHEA, náklady na dopravu jsou zahrnuty v ceně produktu.

REKONSTRUKCE, INSTALACE

Rekonstrukce a instalace jsou velmi specifický a komplexní typ služeb, který je přímo závislý na stavu sítě veřejného osvětlení v obci. Ceny vycházejí z našich několikaletých zkušeností, mějte prosím ale na vědomí, že jsou pouze hrubým (základním) odhadem a výsledná cena služby se může lišit v závislosti na podmínkách, za kterých jsou služby dodávány (za kterých je zakázka realizována) - viz. předchozí věta. Složení ceny (tedy to, co je v ceně přímo zahrnuto) je uvedeno v popisu produktu (služby). 

Cenu dopravy lze v tomto případě chápat jako cenu za dopravu našich pracovníků na místo rekonstrukce/instalace. V ceně není doprava nadměrného zboží (např. stožárů, základových patek, apod.).

PRODUKTY

Zboží uvedené v našem e-shopu lze dělit na dně základní kategorie - tzv. zboží malé a zboží velké. Výrobci jednotlivých produktů jsou uváděni přímo v popisu produktu. Doprava je realizována v závislosti na typu a vlastnostech zboží.

MALÉ ZBOŽÍ 

Pod tento typ zboží spadá především malý elektroinstalační materiál, náhradní díly svítidel a další příslušenství (např. kličky ke stožárovým dvířkům, apod.). Dopravu zboží lze díky malé velikosti dodávky realizovat přes některou přepravní společnost (zde PPL). 

VELKÉ ZBOŽÍ 

Jedná se o zboží nadměrné velikosti a váhy - v rámci tohoto e-shopu jde tedy především o stožáry a základové patky. Náklad je nadměrný, cena za dopravu je proto také vyšší. 

SVÍTIDLA A VÝLOŽNÍKY

Svítidla SATHEON zasíláme pouze pokud je to nevyhnutelné a pouze v řádu kusů. Ve většině případů zajišťujeme dopravu svítidel sami - tím zajišťujeme kvalitu výrobku. 

Výložníky lze zaslat prostřednictvím přepravní služby, nicméně ve většině případů realizujeme dopravu výložníků sami.

Dle předchozích odstavců je zřejmé, že cena a typ dopravy je v těchto případech závislá na typu zakázky a požadavcích zákazníka. 

---

V případě dalších dotazů nás prosím kontaktujte prostřednictvím kontaktního formuláře.